Nabídka kroužků ve školním roce 2018/19

Sportovní hry

Kroužek sportovních her vychází z metodiky mezinárodního sportovního projektu HEPAKid. Je výjimečný v tom, že děti si během jednotlivých lekcí mohou vyzkoušet naplno různé druhy sportů, od míčových (basketbal, volejbal), atletiku (skok do dálky, výšky, běhy, dráhy), gymnastiku, florbal atd. Díky projektu HEPAKid disponujeme veškerým náčiním, které k jednotlivým sportům potřebujeme. Děti si tu samy přijdou na to, který sport je opravdu baví, nebo který jim zrovna úplně nejde. Rozvinou tu své fyzické i psychické síly. Lekce jsou vedené formou hry a kladou si za cíl motivovat děti k pozitivnímu vztahu k pohybu a sportu, k utváření dobrých pohybových návyků, k podpoře zvládat překonat překážky jak na fyzické, tak na psychické rovině.

Kroužek vede Veronika B. a Ina L., obě prošly metodickou průpravou a vedly aktivitu projektu u dětí předškolního věku během školního roku 2017/18.

Kroužek probíhá od října 2018-března 2019 ve sportovní hale při ZŠ Kunštát, vždy ve čtvrtky od 14:45 – 15:45 hodin.

Kapacita naplněna!!!

V případě zájmu, či dotazů pište na inaliska@email.cz, nebo volejte na 776 043 571

Rádi bychom rozšířili nabídku o volnočasové aktivity v oblasti přírodovědné a vlastivědné s možností aktivního pobytu venku, ale i rukodělné a řemeslné dílny a estetickou a výtvarnou výchovu spojenou s vnímáním přírodních jevů a úkazů. Přejeme si, aby děti mohly po škole trávit kvalitně svůj volný čas, ideálně co nejvíce venku.