Markéta Gracias

Markéta Gracias

Působí jako asistentka pedagoga pro chlapečka s Downovým syndromem.  Má vystudovanou obchodní školu, kurz účetnictví a kurz  asistenta pedagoga. Ráda...

Zina Machaňová

Zina Machaňová

Jsem mamka dvou dětí. Díky nim jsem se zpomalila, vnímala každou chvíli a byla jsem nadšená z jejich objevování světa. Nebyla mi dlouhá chvíle, když v půli cesty sedly na zem a přebíraly kamínky, sbíraly lístečky... Za každého počasí jsem naložila "malý cirkus" a šla jsem s dětmi do přírody. Nikdy nezapomenu na moment, kdy otočily hlavičku za ptáčkem který zazpíval, ta jejich očka.. Náš svět byl plný hudby, kreslení, pečení a různého tvoření. A náš dům byl průchozí i pro děti z blízkého okolí. Udělala jsem si kurz Chůva pro děti do zahájení.., abych nadále mohla být s dětmi, jsou mi velkými učiteli. A ráda bych jim předala i já něco obohacujícího. Díky praxi jsem se dostala do LMŠ Jelínek a poté do Koloušků. A za tuto příležitost jsem velmi šťastná.

Romka Luňáčková

Romka Luňáčková

Jmenuji se Romana, ale všichni mě znají spíš jako Romču,nebo Romku.
Vystudovala jsem zdravotní školu a pracovala jako laborantka klinické biochemie v Brně.
Mám pět dětí. Nejstarší syn Vítek mě přivedl k plavání a to mě tak naplňovalo, že jsem
rozjela v Bystrém v roce 2008 pod hlavičkou Plaváčku kurzy pro rodiče s dětmi.
Pět let jsem fungovala jako vedoucí plavacího centra. V roce 2014 jsem nastoupila jako
asistentka do MŠ Hartmanice k chlapečkovi mojí kamarádky, doplnila jsem si vzdělání
a od roku 2019 pracovala ve školce jako učitelka.
Baví mě práce s dětmi a jejich jinakost. Lesní školka je neuvěřitelné propojení dětského světa a přírody.Vnímám ji jako nadstavbu klasického školního vzdělávání a jsem ráda, že jsem doputovala až sem k Vám.

Jana Petrželová

Jana Petrželová

Průvodkyně v LK Koloušek od září 2021. Jeskyňářka pro Speleoart. Má velké zkušenosti při práci s dětmi především z táborů a víkendových akcí s organizací Dobrodružství Horizont. V současnosti současně s Koloušem ještě studuje: Pozemní stavitelství v Brně -> kutilství ve školce a sociální práci v Olomouci. Miluje zvířata, děti, přírodu a výlety do ní. Hodně sportuje: dříve atletika, tanec, gymnastika, pěvecký sbor, hra na kytaru atd.

Michaela Strnadová Veselá

Michaela Strnadová Veselá

Působí v lesním klubu Koloušek od září 2021. Vystudovala učitelství angličtiny a němčiny a měla možnost učit v různých koutech světa. Původně se věnovala především školení učitelů, ale s příchodem vlastních dětí se začala věnovat více předškolnímu vzdělávání. Společně se svým mužem a dalšími nadšenci založila skautský oddíl v Černé Hoře. Miluje přírodní živly – když má volno, můžete ji potkat v pohorkách nebo na běžkách v horách, kroužit ve stoupáku na paraglidu, plachtit ve vlnách nebo pádlovat na kajaku.

Tereza Chuchmová

Tereza Chuchmová

Terezka je hlavní průvodkyní Lesního klubu Koloušek od začátku jeho fungování, tedy od srpna 2019. Pochází z Novohradských hor a je to světoběžnice. Mezi její zájmy patří sázení stromů a celková péče o krajinu. Věnuje se také starý odrůdám ovocných stromů. Je velmi skromá.

Zdeňka Melšová

Zdeňka Melšová

Vystudovala Geologii (environmentální geologii a hydrogeochemii). Absolvovala kurz Psychologie - Jak komunikovat?. Aktuálně studuje Vyšší pedagogickou školu se zaměřením na pedagogiku v MŠ a mimoškolní pedagogiku. Ve školce pracuje od září 2020. Má tři děti.

Maria Pospíšilová

Maria Pospíšilová

v současné době pracuje ve školce jako asistentka pedagoga, pro chlapečka s Downovým syndromem. Jako asistentka pedagoga působila v naší školce již v roce 2018/19 pro nevidomou holčičku. Poté rok průvodcovala v našem sousedském Lesním klubu Koloušek. Má vystudovanou ochranu a využití půdního fondu a kurz pro asistentku pedagoga. Je mámou jednoho kluka. Má praxi z Lesního klubu v Trnávce.

Lenka Sedláková

Lenka Sedláková

ve školce pracuje od září 2018 jako hlavní pedagožka. Má vystudovanou speciální pedagogiku se specializací na oftalmopedii a také se zajímá o environmentální výchovu. V roce 2019 absolvovala kurz logopedický asistent. Má na starosti děti na individuálním vzdělávání. Je mamkou tří dětí.

Ina Lišková

Ina Lišková

– je gejzírem nápadů a spoluzakladatelkou spolku Na Slunci, z.s. a jeho statutární zástupkyní. Na starosti má Evropské dobrovolnické projekty...

  • 1
  • 2