Tým Lesní mateřské školy Jelínek

poznejte nás
Lenka Sedláková

Lenka Sedláková

průvodkyně
ve školce pracuje jako hlavní pedagožka. Má vystudovanou speciální pedagogiku se specializací na oftalmopedii a také se zajímá o environmentální výchovu. Je mamkou tří dětí.
Lenka Široká

Lenka Široká

ředitelka LMŠ Jelínek
ředitelka LMŠ Jelínek, široká náruč pro naše děti, plná pochopení a něhy, ale také výtvarnice a tanečnice. Má vystudovanou výtvarnou výchovu a speciální pedagogiku se zaměřením na oftalmopedii, somatopedii, psychopedii a spoustu let pedagogické a výtvarné praxe. Máma dvou holek. Je spoluzakladatelkou spolku Na Slunci a LMŠ Jelínek.
Lucie Kalová

Lucie Kalová

průvodkyně
ve školce pracuje od prosince 2017. Baví ji tvoření s dětmi a všechny environmentální aktivity. Je vystudovaná zdravotní sestra s praxí na JIP. V současné chvíli dálkově studuje vyšší odbornou školu pedagogickou v Litomyšli. Je mámou kluka a holky. Ve školce se také věnuje propagaci a zpravodajům pro rodiče a příznivce školky.
Veronika Buryšková

Veronika Buryšková

průvodkyně a provozní
spoluzakladatelka spolku Na Slunci. Naše pravá i levá ruka – nemusíte nic říkat, Verča vše zařídí a udělá :-). Tiše a pilně se stará nejen o děti, ale také o naše zázemí. Je dulou a mámou kluka a holky. Během své práce ve školce si dodělala zkoušku Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.
Zora Javorská

Zora Javorská

koordinátorka a kontaktní osoba LMŠ
– zástupkyně ředitelky, administrativní síla, koordinátorka, kontaktní osoba, prostě vše kolem chodu školky. Vystudovala Humanitní environmentalistiku, Master of European Political Sociology a Sdružená uměnovědná studia a také má na starosti koordinaci Environmentálních programů pro školky a školy. Je mámou dvou dcer.